Kedvezményes belépők

Szt. Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdő

Cím: 6782 Mórahalom, Szent László park 4.

Időtartama: igény szerint Ajánlott létszám: min. 15 fő

Az Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdő egyre szélesebbre tárja kapuit. A fürdő széleskörű gyógy- és wellness szolgáltatásaival, fedett és szabadtéri élménymedencéivel, 10.000 m2-es parkosított zöldfelületével közel 1,5 hektáros területen helyezkedik el, mely nem csupán a gyógyulni, hanem a kikapcsolódni, pihenni, valamint a sportolni vágyok igényeit is maximálisan kielégíti. A nyári időszakban 21 medence áll a vendégek rendelkezésére, a téli hónapokban 16 medencében (2 szabadtéri és 14 fedett medence) gyógyulhatnak a vendégek. Öt medencénkben korszerű vízforgató-berendezés üzemel. A teljesen újjáépített főépületben különböző gyógyászati szolgáltatások elvégzésére alkalmas kezelőhelyiségek, további gyógymedencék várják az idelátogatókat. Az újonnan átadott Gyermekfürdő és Szaunavilág országosan is egyedülálló szaunaparkja (összesen 11 szauna és a hozzá tartozó relax medencetér) tökéletes kikapcsolódást nyújt az egész családnak.